kruti_chef

Pomocný kuchař/ka

Na poloviční úvazek sháníme uchazeče na pozici Pomocný kuchař/ka.

Požadujeme:

  1. nadšení pro vaření a gastronomii
  2. vítáme předchozí praxi, avšak není podmínkou
  3. trpělivost a odolnost vůči stresu
  4. příjemné vystupování pro kontakt se zákazníky na cateringových akcích,
  5. dále pečlivost, spolehlivost a schopnost zorganizovat si svůj čas a práci
  6. práce o víkendech

Pracovní náplň

  1. příprava pokrmů studených i teplých předem na akce i během nich
  2. prezentace pokrmů a jejich dodání zákazníkovi
  3. obsluha zákazníků k jejich úplné spokojenosti

Důležitý je zdravotní průkaz a řidičský. Možnost zaměstnání pro osoby s ID.

Nabízíme:

  1. možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu
  2. možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje
  3. flexibilní pracovní dobu a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Mzdu 10 tisíc měsíčně.
Místo výkonu práce Brniště.
V případě zájmu pište na mail tkubickova@icloud.com 731467434
Nástup leden 2020 nebo dle domluvy.

Grilař - Kuchař

Na hlavní pracovní poměr sháníme uchazeče na pozici Grilař - Kuchař.

Požadujeme:

  1. nadšení pro vaření a gastronomi,
  4. příjemné vystupování pro kontakt se zákazníky na cateringových akcích

Pracovní náplň:

  1. sestavení menu před každou akcí
  2. vaření a grilování pokrmů na akcích a jejich příprava dle sestaveného menu a receptur
  3. Kontrolovat a ručit za odpovídající kvalitu podávaných jídel
  4. Dodržovat zadané hygienické standardy

Práce během víkendů nejčastěji, nebo v pátek
Kuchařské vyučení výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B povinnost, řidičské oprávnění na přívěs výhodou. Možnost zaměstnání pro lidi s ID.

Nabízíme:

  3. flexibilní pracovní dobu  a individuální přístup ke každému zaměstnanci

Mzdu 20-30 tisíc měsíčně .
Nástup leden 2019 nebo dle domluvy

Obsluha kavárny

Na poloviční úvazek sháníme uchazeče na pozici Obsluha kavárny.

Hlavní pracovní náplní bude:

  1. Příprava kávy, nápojů a malého občerstvení
  2. Obsluha hostů k jejich plné spokojenosti
  3. Úklid kavárny před i po zavírací době
  4. Pečení zákusků

Požadujeme:

  1. Zájem o drobnou gastronomii a pečení
  2. Komunikativnost
  3. Spolehlivost a zodpovědnost
  4. Smysl pro úklid a čistotu pracovního prostředí
  5. Orientace na přání zákazníka

Pracovní místo přednostně určeno osobám zdravotně postiženým
a znevýhodněným a uchazečům v evidenci ÚP více než 1 rok.
Zdravotní a řidičský průkaz typ B.

Nabízíme:

  1. možnost pracovat v klidném pracovním prostředí

Mzdu 10 tisíc měsíčně
Nástup od ledna 2019 nebo dle domluvy

Pracovník technického zázemí

Na poloviční pracovní úvazek sháníme uchazeče na pozici Pracovník technického zázemí cateringu.

Požadujeme:

  1. Spolehlivost
  2. Odpovědnost při manipulaci s firemním majetkem
  3. Systematičnost
  4. Respekt k daným pravidlům
  5. Smysl pro úklid a čistotu
  6. Fyzickou zdatnost
  7. Řidičský průkaz typu B
  8. Řidičský průkaz na přívěs výhodou
  9. Práce s grilem – hlavně topení dřevem, zájem o grilování výhodou
  10. Práce o víkendech

  1. Náklad, přeprava a odvoz zařízení pro poskytování cateringu- kuchyňské zařízení, stoly, gril
  2. Manipulace s grilem (na přívěsu) – zajištění pro převoz, po převozu
  3. Úklid na akcích i po akcích
  4. Příprava technického zázemí cateringu podle provozních požadavků- zajištění stolů, gastronomického zařízení, přívodu el. energie a vody, složení a rozložení stanů, zaparkování grilu
  5. Sekání dříví a topení v grilu

Nabízíme:

  1. možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu,
  2. možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje,
    flexibilní pracovní prostředí

Nástup od ledna 2019 nebo dle dohody

Kontaktujte nás na telefonu:

nebo emailem: kruti.chef@gmail.com

socialni site